Ksiega gosci


JEŚLI JESTEŚ ZADOWOLONY - PODZIEL SIĘ DOŚWIADCZENIEM Z INNYMI!

Łukasz
28.10.2017
Dziękuję serdecznie za pomoc, zarówno solidną opinię rzeczoznawczą jak i poradę dotyczącą dalszego postępowania w mojej sprawie. Jak się okazało śmierdzący 3 miesiące mebel salon wymienił na normalny. Pozdrawiam
Martyna
27.11.2017
Dostałam odmowę reklamacji ze sklepu Footlocker( uszkodzenia mechaniczne, złe użytkowanie obuwia), po kontakcie z Panem Pudzianowskim okazało się, że buty jednak mają wadę materiałową i dzięki pozytywnej opinii mogłam odwołać się od decyzji sklepu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym Panem, ma ogromną wiedzę, którą przekazuje w bardzo zrozumiały i pomocny sposób. Polecam
Adam
11.12.2017
Dziękuję, opis który otrzymałem i zaniosłem od Państwa podziałał w 100%. Sklep oczywiście zaakceptował opinię i uznał reklamację, zwrócił wszystkie koszta. Polecam Polecam i jeszcze raz Polecam warto !!!!! :)
Adam G.
13.12.2017
Dostalem odmowe, po reklamacji obuwia Puma, uzasadniona standardowym zlym uzytkowaniem.. Odwolalem sie od decyzji i dostalem kolejna odmowe- tym razem osoba rozpatrujaca reklamacje uznala ze pekniecia nie ma wogole... Po złożeniu ponownej reklamacji popartej opinia Pana Pudzianowskiego, uzyskalem zwrot gotowki oraz kosztów za opinie. Rzeczoznawca przy ogledzinach zauwazyl tez pęknięcie w drugim bucie wiec cale szczescie ze trafilem na p.Pudzianowskiego. Serdecznie DZIEKUJE i polecam!
Paweł I
21.03.2018
Po dwóch odrzuconych reklamacjach przez sklep postanowiłem przy kolejnej próbie podeprzeć się opinią rzeczoznawcy. Padło na p.Bogusława . Nie wiem na ile sama osoba rzeczoznawcy a na ile fachowa opinia napisana odręcznie miała wpływ na decyzję sklepu ale po tygodniu od złożenia trzeciej reklamacji/odwołania dostałem telefon ze sklepu żebym się zgłosił po zwrot gotówki w pełnej kwocie za buty + zwrot kosztów za wydaną opinię. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pana każdemu !
Piotr
02.04.2018
Pierwszy raz skorzystałem z usług P. Bogusława w okolicach czerwca 2017 roku. Reklamowałem buty Hi-Tech zakupione w sklepie firmowym marki w Factory Annopol. Reklamacja odrzucona, odwołanie od dennej odpowiedzi też. po opinii rekamacja uznana. zwrot wartości zakupionego towaru i kosztów opinii.
Piotr
02.04.2018
Druga opinia: Deichman M1 buty sportowe Puma - przetarte zapiętki. odmowa. Po opinii naprawili, ale nie wszystkie uszkodzenia. Obsługa w M1 arogancka. Nie chcieli zwrócić kosztów opinii. Po skardze do centrali i uwagach, że nie naprawiono wszystkich wad zwrot środków za towar, za opinię i przesyłkę do centrali Deichman. Dziękuję za pomoc. Bez niej został bym z niepełnowartościowym obuwiem.
Weronika
07.04.2018
bardzo polecam skorzystanie z usług! reklamowałam buty z CCC. Reklamacja jak to u nich bywa w standardzie została odrzucona mimo ze buty nadawały się do wyrzucenia. Po uzyskaniu opinii Pana Pudzianowskiego( opinia uzasadniona była na całej kartce A4) udało się załatwić sprawę pozytywnie ze zwrotem wszystkich kosztów. walczcie o swoje -warto !:)
Piotr
27.04.2018
2-krotnie otrzymałem negatywną odpowiedź w sprawie reklamacji butów DC. Pan Bogusław poparł moje zdanie i wtedy bez problemu moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Sklep oczywiście zwraca koszty opinii rzeczoznawcy. Polecam! :)
Dorota
19.05.2018
Jestem bardzo zadowolona z opinii pana Bogusława Pudzianowskiego. Po dwukrotnie odrzuconej reklamacji obuwia Adidas w sklepie Sizeer postanowiłam przejść pełną ścieżkę odwołania się od reklamacji. Skorzystałam z Miejskiego rzecznika konsumenta,który zgodził się z opinią pana Pudzianowskiego i reklamacja została w końcu uznana przez sklep Sizeer. Opinia była bardzo dokłądna ,szczegółowa i wyjaśniająca na czym polega wada. Dziękuję i polecam .
Rafał
10.06.2018
Podziękowania dla pana inż Bogdana Pudzianowskiego za rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. A teraz w skrócie po dwukrotnie odrzuconej reklamacji butów Hugo Boss przez sklep "eObówie" według której to opinii buty były uszkodzone mechanicznie a jedna z przyczyn było brak użycia łyżki do butów ;) Postanowiłem skorzystać z niezależnej opinii Rzeczoznawcy dzięki której moja reklamacja została uwzgędniona jako zasadna i zwrócono mi pieniądze za buty oraz opinie.Rzeczoznawca godny polecenia!
Kasia Ś
18.07.2018
Bardzo dziękuje za bardzo rzetelna, skuteczną opinie reklamowanych butów. Reklamowałam buty w sklepie eobuwie- damskie klasyczne szpilki. Miałam je na sobie raz. Skóra była licowana i pękła na pięcie po jednym założeniu. Ewidentnie buty miały wadę konstrukcyjna co Pan Bogusław swietnie opisał w swojej opinii. Pierwsza reklamacja oczywoscie zakończyła się odmowa. Odwołanie do reklamacji z opinia Pana Bogusława zakończyła się sukcesem! Dziękuje i gorąco polecam!
Damian Z.
06.08.2018
Pan Bogdan jest świetny! Zgłosiłem się do Niego po dwukrotnym odrzuceniu mojej reklamacji. Zamówilem buty na stronie glany.pl , buty pękły po niedługim czasie. Zostałem obarczony winą, jednak Pan Bogdan po oględzinach jednoznacznie stwierdził, że to wada obuwia, a nie moja wina. Sprawę wygrałem, pieniądze odzyskałem. Polecam!
Adam
24.08.2018
Dziękuję bardzo za pomoc. Rzetelnie i starannie wystawiona opinia, która pomogła mi odzyskać pieniądze za wadliwe buty. Wiele cennych informacji przydatnych w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu!
Kamil
31.10.2018
Bardzo profesjonalne podejście do sytuacji. Fachowa pomoc przy reklamacji butów piłkarskich. Polecam zdecydowanie.
Joanna
15.11.2018
Otrzymałam odmowę, po reklamacji obuwia Puma (CCC Wola Park), uzasadnioną standardowym złym użytkowaniem. Zostałam obarczona winą za uszkodzenie obuwia, jednak Pan Pudzianowski po oględzinach jednoznacznie stwierdził, że jest to wada techniczna obuwia. Odwołałam się od decyzji i po złożeniu ponownej reklamacji popartej opinią Pana Pudzianowskiego, uzyskałam zwrot gotówki oraz kosztów za opinie. Pan Pudzianowski wystawił bardzo rzetelną i staranną opinii, dzięki której wygrałam sprawę. Udzielił
Patryk
05.12.2018
Otrzymałem odmowę reklamacji obuwia Adidas z Factory Annopol. Znalazłem ofertę Pana Bogusława przez internet i od razu umówiłem się na spotkanie. Po oględzinach Pan Bogusław stwierdził że obuwie było użytkowane zgodnie z przeznaczeniem a powstała wada wynikała z użytych materiałów. Odwołanie się od decyzji zadziałało.
Natalia
07.12.2018
Dzięki bardzo profesjonalnemu opisowi i ocenie Pana Bogdana, udało się w końcu odzyskać pieniądze za bardzo drogą torebkę. Pan Bogdan nie tylko jest świetnym specjalista w swojej branży, ale również cechuje go wysoka kultura osobista. Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam. Zadowolona klientka:)
Wojtek
10.12.2018
Pan Bogusław w wypisanej opinii potwierdził to, co wydawało się na pierwszy rzut oka oczywiste. Nierzetelny producent zwodził mnie bzdurnymi wykrętami, ale po przedstawieniu rzeczowej i profesjonalnej opinii nie miał już żadnych argumentów w ręce. Oddali pieniądze za fatalnej jakości pasek, a także za opinię. Producentom bubli należy absolutnie nie odpuszczać!
Sławek Reklamacja CCC1
16.12.2018
Polecam Pana Bogusława 3 razy reklamowałem buty Lasocki zakupione w CCC buty raz na nodze założone zrobiły mi dziurę w stopie. Gdy obejżałem je dokładnie lewy but od prawego się różnił znacząco. Każda reklamacja była odrzucana. CCC uzasadniało to złym doborem obuwia do stopy mimo ze zgłaszałem różnice w wysokości i szerokości różnica ok 7mm. Na Pana Bogusława natrafiłem przypadkiem wziął buty do reki i potwierdził moje zastrzeżenia co do wady obuwia oraz znalazł jeszcze jedną wadę produkcyjną.
Sławek Reklamacja CCC2
16.12.2018
kolejna reklamacja z załączoną opinia Pana Bogusława 14 dni i odpowiedź pozytywna. Oddali Pieniądze wraz z kosztami rzeczoznawcy. Polecam Tego rzeczoznawcę jest solidny i zna się na swojej Pracy. Panie Bogusławie Dziękuję :)))))
Agnieszka
27.01.2019
Reklamacja Vitkac, klapki kosztowały 2000 zł, po 6 miesiącach zaczęły się rozklejać. Reklamacja odrzucona dwukrotnie. Trzeci raz złożona wraz z opinią szczegółową, dopiero teraz została uznana. Zwrócono pieniądze oraz opłatę za opinię. Polecam, i dziękuję.
Agnieszka
27.01.2019
Torebka Furla - cena 1600 zł. Reklamacja została uznana przez sprzedawcę - naprawa. Torebka została fatalnie naprawiona i mimo że się odwołałam reklamacja została odrzucona i otrzymałam opinię rzeczoznawcy sklepu cytuje "torebce zostały przywrócone funkcje użytkowania". Zgłosiłam się do pana Bogusława po szczegółową opinie i z nią Zgłosiłam się ponownie do sklepu otrzymałam zwrot gotówki oraz zwrot pieniędzy za opinie. Proszę nie bać się ponownych opinii ponieważ te ze sklepu są niewiarygodne.
Aleksander
02.02.2019
Dzięki opinii p. Bogusława udało mi się otrzymać zwrot pieniędzy za obuwie nike air Force oraz za opinię w sklepie Nike Złote Tarasy. Opinię udało się sporządzić w ciągu jednego dnia, co było dla mnie wielkim plusem. Polecam
Basia
06.02.2019
dzięki dobrze napisanej opinii przez pana Bogusława reklamacja obuwia firmy Guess zakupionych na E-obuwie po uprzednim odrzuceniu reklamacji ,udało się odzyskać pieniądze za towar oraz koszty rzeczoznawcy.Bardzo miły i solidy człowiek który zna się na tym co robi.Bardzo polecam i dziękuję.
Bogumił
26.02.2019
Miałem konflikt z dużym sklepem internetowym, nie chcieli uznać reklamacji, zrzucali winę na złe użytkowanie obuwia. Dzięki ekspertyzie Pana Bogusława Pudzianowskiego udalo mi się wygrać sprawę. Dziękuje!
Renata
29.04.2019
Profesjonalna i rzeczowa opinia Pana Bogusława sprawiła, że trzecia reklamacja obuwia dziecięcego zakupionego w ccc w końcu została uznana. Sklep zwrócił należność za buty i opinie. Polecam i bardzo dziękuję za pomoc?
wojciech
23.05.2019
POLECAM W 100%. PO OTRZYMANIU OPINII OD PANA BOGUSŁAWA REKLAMACJA PRZYJĘTA .ZWRÓCONO NOWE OBUWIE.SKLEP ZAPŁACIŁ ZA OPINIĘ I PALIWO.DZIĘKUJĘ PANU.
Adam
03.06.2019
Kolejne buty New Balance, kolejna odrzucona reklamacja. Zgłosiłem się po raz kolejny do Pana Pudzianowskiego, który przyjrzał się sprawie i wydał swoja opinię która po raz kolejny została zaakceptowana poprawnie. Polecam wszystkim naprawdę warto, dużo ludzi myśli, że już nie ma ratunku i są w wielkim błędzie, dlatego Pamiętajcie Warto poprosić fachowca z tej dziedziny jakim jest P. Pudzianowski...
Asia
24.07.2019
Pan Bogusław jest bardzo ciepłym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Spokojnie wszystko wytłumaczy, poradzi jak zawalczyć w swoje prawa. Jeśli uzna,że sprawa jest do wygrania podpowie co należy uczynić aby wygrać ale jeśli uzna, że sa nikłe szanse - wytłumaczy dlaczego i konsumentowi pozostawi wybór czy walczyć dalej. Obecnie toczę walkę ze sklepem martensy.pl która zakończy sie złożeniem przeze mnie pozwu do sądu ale dzięki Panu Bogusławowi nie tracę nadziei na wygraną.
Adam
06.11.2019
Bardzo polecam, jestem stałym klientem i nigdy się nie zawiodłem. Kolejna reklamacja uznana.
Paweł
30.11.2019
Profesjonalne buty piłkarskie, dwukrotnie odrzucona reklamacja, po opinii Pana Bogusława reklamacja uznana, otrzymałem zwrot kosztów zakupu oraz kosztów sporządzenia opinii rzeczoznawcy (co prawda koszt sporządzenia opinii dopiero po dwóch mailach upominających). Bardzo gorąco polecam, dziękuję i pozdrawiam.
Klaudia
04.01.2020
Nike Air Maxx koszt butów 400 zl sklep Sizeer Annopol pęknięta podeszwa plus rozklejanie przy czubku oczywiscie reklamacja odrzucona. Postanowiłam skorzystać z usług Pana Bogusława i dziś mogę powiedzieć jedno była to najlepsza decyzja. Po złożeniu ponownej reklamacji z załączoną dodatkową opinią reklamacja została uznana zwrócono pełny koszt obuwia, dodatkowo wystąpiłam o zwrot kosztów opini niestety sklep ma swoje widełki i zwrócili mi część kwoty.
Lesław
28.01.2020
Reklamacja butów do koszykówki Nike Zoom PG2 w których popękały podeszwy i wystąpiły przetarcia materiału przy sznurowadłach została odrzucona. Opinia Pana Bogusława zrobiła swoje. Ponowna reklamacja uznana, koszty zakupu obuwia i sporządzenia opinii zostały zwrócone. Polecam w 100 % usługi i pomoc Pana Bogusława Pudzianowskiego. Pozdrawiam

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości